NIEWIARYGODNE! CZY PAPIEŻ JAN PAWEŁ II JEST W PIEKLE? [SZOKUJĄCE VIDEO]

Polski papież zawsze odbierany był i jest jako człowiek o niezwykłej dobroci i łagodnym charakterze. A jednak są ludzie, którzy twierdzą, że po śmierci trafił od do PIEKŁA. Jedną z nich jest sławna wizjonerka z Togo - Victoire Afangbedzi.

Kobieta twierdzi, że już od wczesnego dzieciństwa przeżywa różne przerażające wizje, w których Jezus Chrystus przekazuje jej szokujące informacje na temat nadchodzących katastrof i wielu innych rzeczy.

Victoria regularnie przemawia do tłumów ludzi w jego kraju, którzy traktują jej słowa jako wizje prorocze. Podczas takich mityngów potrafią zgromadzić się wielotysięczne tłumy. Podczas jednego z takich spotkań kobieta oświadczyła, że dokładnie 5 października 2014 roku doświadczyła przerażającej wizji, w której ujrzała Jezusa, który przekazał jej, że każdy katolik bez wyjątku pójdzie do piekła, dlatego że podąża za złem i zwrócił się ku obłudzie, kłamstwu i złu.

Zobaczcie szokujące video, przedstawiające wizje nawiedzonej kobiety z Afryki:

https://youtu.be/kP22tcnWmos

źródło: standardowa licencja Youtube

Kobieta oświadczyła również w nieco teatralnej ekstazie, że co więcej każdy katolik wyznaje nie Boga, ale demona śmierci, który z dobrem i prawdą nie ma nic wspólnego.

 W dalszej części swej mowy Victoria przyznała, że w czasie swej wizji zobaczyła obraz piekła. Jak oświadczyła swoim wiernym wyznawcom zobaczyła tam Michaela Jacksona i – co już jest bardziej szokuje – zmarłego polskiego papieża Jana Pawła II!

W pewnej chwili Jezus wskazał palcem w ciemny punkt i w tym miejscu ukazał się mężczyzna odziany w białe szaty i mający na ramieniu potężnego węża. Jezuz powiedział iż to jest przywódca katolików i przywódca zła Jan Paweł II który nie może liczyć na nic więcej niż – piekło podobnie jak każdy katolik.


 

Najchętniej czytane