NIEWIARYGODNE! CZY WATYKAN UKRYŁ PRAWDĘ OBJAWIONĄ W "CZWARTEJ TAJEMNICY FATIMSKIEJ"? DLACZEGO? [VIDEO]

Podczas objawień fatimskich Matka Boża przekazała dzieciom kilka przykazań, które powinny być wypełnione jeśli ludzkość ma ocaleć. Czy możliwe jest, by jedno z tych przykazań zostało zatajone przed ludźmi? A jeśli tak, to dlaczego?

Chodzi o słynną "Czwartą tajemnicę fatimską". Czy prawda objawiona w tym przesłaniu jest zbyt przerażająca? Coraz więcej osób uważa że Watykan nie do końca podzielił się z nami wszystkim jeśli chodzi o przekazy od Matki Jezusa z Fatimy. My znamy tzw. trzy tajemnice fatimskie, jednak poszlaki i często bardzo nieskładne wypowiedzi księży mogą wskazywać, że istnieje dalszy ciąg tych tajemnic, który nazwany jest Czwartą Tajemnicą Fatimską. 

Czy naprawdę istnieje Czwarta Tajemnica?


Kościół w roku 2000 ujawnił zapis trzeciej i ostatniej części tajemnicy fatimskiej. Wszystko, co przekazała światu Matka Boża w Fatimie, stało się znane i dostępne dla wszystkich. Po tym wydarzeniu Siostra Łucja zwróciła się do Jana Pawła II z prośbą o pozwolenie na wydanie książki, która zawierałaby odpowiedzi na pytania, jakie przez wiele lat ludzie z całego świata kierowali do fatimskiej wizjonerki. Nie będąc w stanie indywidualnie odpowiadać na każdy list, pragnęła uczynić to poprzez książkę, która ukazała się w 2001 r. pod tytułem: „Apele Orędzia Fatimskiego”.

Poniższy film opowiada o trzeciej tajemnicy, jednak prawda o kolejnym przesłaniu jest nadal nieznana. A może po prostu w ogóle nigdy nie istniało?

https://youtu.be/1s1KPfTY6LU

źródło: standardowa licencja YouTube


Słowa papieża Benedykta


Wiele osób zastanawiają słowa papieża Benedykta XVI. Otóż w Fatimie w 2010 roku wypowiedział słowa, które lotem błyskawicy obiegły cały świat, a mianowicie:

„Łudziłby się ten, kto sądziłby, że prorocka misja Fatimy została zakończona”.


Wypowiedź ta obudziła w wielu przekonanie, że Fatima jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa, a zatem musi istnieć jeszcze inny tekst fatimskiego sekretu. Czy w końcu poznamy treść CZWARTEJ TAJEMNICY?

Najchętniej czytane