POTOMKOWIE HITLERA ZAWARLI PAKT. BARDZO DZIWNY PAKT!

Po świecie chodzi obecnie pięciu żyjących potomków Adolfa Hitlera. I na tych pięciu linia krwi tego niemieckiego dyktatora zakończy się! Cała piątka zawarła między sobą osobliwy PAKT!

Peter Raubal, Heiner Hochegger. Alexander, Louis and Brian Stuart-Houstonowie. Praktycznie nic ich nie łączy. Peter jest, a właściwie był inżynierem. Od kilku lat jest już bowiem na emeryturze. Alexander jest pracownikiem opieki socjalnej, zaś Louis i Brian wspólnie prowadzą niewielką firmę architektoniczną zajmującą się projektowaniem krajobrazu. Peter i Heiner urodzili się i żyją w Austrii, podczas gdy bracia Stuart-Houston mieszkają w Nowym jorku na Long Island, dosłownie kilka bloków os siebie. Cała piątkę łączy ich tylko jedno. Wszyscy są jedynymi żyjącymi obecnie potomkami Adolfa Hitlera.

I w dodatku zrobią wszystko, żeby już żadnych potomków nie było!

Rodzinny pakt!


Piątka zawarła bowiem między sobą przedziwny pakt. Wszyscy postanowili nie mieć żadnego potomstwa. Tak by „przeklęta” linia krwi skończyła się na nich.

czytaj też: NIEZWYKŁE! Tsutomu Yamaguchi – CZŁOWIEK, KTÓRY PRZEŻYŁ ATAK NUKLEARNY. DWA RAZY!

Zaraz, zaraz… Ale jak to możliwe, że po świecie krążą w ogóle jakieś geny Hitlera. Niemiecki przywódca nigdy nie był żonaty, a właściwe był, ale tylko 45 minut przed swoim samobójstwem. Wziął bowiem oficjalny ślub z Evą Braun 30 kwietnia 1945 roku w bunkrze pod Kancelarią Rzeszy. Godzinę później już nie żył…

Tymczasem rodzona siostra Adolfa, Paula nigdy nie wyszła za mąż i zmarła jako stara panna. Dlatego większość badaczy była święcie przekonana, że geny rodziny Hitlerów po prostu zmarły wraz z rodzeństwem.

Rodzice Adolfa Hitlera - Alois i Klara Hitler. Fot. wikimedia-commons domena publiczna

A jednak belgijscy historycy po kilku latach żmudnych badań i poszukiwań ustalili ponad wszelką wątpliwość, że potomkowie rodziny Hitlera wciąż żyją.

Jak to możliwe? Okazuje się, bowiem, że ojciec Hitlera Alois zanim ożenił się z matką przyszłego Fuehrera był już żonaty z inna kobietą o imieniu Franni. Właśnie z tego związku pochodziła dwójka dzieci – Alois junior i Angela.

Willie Hitler


Alois jr. był więc przyrodnim bratem Hitlera. Mieszkający w USA członkowie rodziny Hitlera to jego trzej wnukowie. Aloisa dziwne losy rzuciły do irlandzkiego Dublina, gdzie pracował jako kelner i ożenił się z Irlandką, Brigid Elizabeth Dowling. Ze związku tego urodził się syn William ("Willie") Patrick Hitler.
Willie Hitler widywał się ze swym wujem w Niemczech, starając się wykorzystać tę znajomość do podbudowania swojej pozycji. W 1931 roku - jak wynika z cytowanego przez reportera "The New Yorker" Timothy W. Rybacka raportu FBI - próbował nawet użyć delikatnego szantażu przeciw Hitlerowi, grożąc ujawnieniem kulis tajemniczego samobójstwa jego siostrzenicy Geli Raubal.

Angela z córką, Geli Raubal - fot. wikimedia-commons domena publiczna

Potem w latach trzydziestych Willie handlował samochodami w Berlinie i ku niezadowoleniu wuja przyjaźnił się z emigrantami rosyjskimi w Niemczech. W 1939 roku wyjechał z Niemiec i zamieszkał w USA, gdzie publicznie krytykował fuehrera w prasie. W "Look" ukazał się reportaż o nim pod tytułem "Dlaczego nienawidzę swego wuja".W czasie wojny Willie Hitler starał się zaciągnąć do armii amerykańskiej, ale udało mu się to dopiero po napisaniu listu do prezydenta Franklina Delano Roosevelta, w którym potępił swojego wuja. Prezydent polecił sprawdzić krewnego kanclerza Rzeszy. Raport FBI wypadł pozytywnie. Willie służył w marynarce wojennej USA w latach 1944-46.

Angela żyła spokojnie


Tymczasem Angela pozostała w Austrii i miała trójkę dzieci: Leo, Geli i Elfirede. W latach trzydziestych głośna stała się sprawa Geli Raubel, czyli siostrzenicy Hitlera. Dziewczyna w dramatycznych okolicznościach popełniła samobójstwo. Wcześniej była podejrzewana o tajemnicze związki ze swoim „pół-wujkiem”

Pozostałe rodzeństwo miało dzieci: oboje po jednym synu. To właśnie Peter i Heiner są ich dziećmi.


Kiedy trzej bracia z Ameryki dowiedzieli się, że płynie w nich częściowo ta sama krew, która bulgotała w żyłach Adolfa Hitler zawarli ze sobą porozumienie. Żaden z nich nie będzie miał nigdy żadnego dziecka. Kiedy porozumieli się ze swymi krewniakami w Austrii okazało się, że Heiner i Peter mają dokładnie takie samo zdanie. Cała piątka zawarła więc między sobą nieformalny pakt.

Najmłodszy z piątki ma 48 lat, zaś najstarszy – 86. Wygląda na to, że za kilkadziesiąt lat nie będzie już chodził na świecie nikt z linii życia Adolfa Hitlera...

Bibliografia:

  • Fest, Joachim C. (1973). Hitler. Verlag Ullstein.

  • Toland, John (1976). Adolf Hitler: The Definitive Biography.

Najchętniej czytane